Rolki transportowe są przeznaczone do transportu ładunków o masie nie przekraczającej dopuszczalnego obciążenia roboczego (DOR), na płaskich, równych, suchych i twardych powierzchniach. Rolki powinny być używane w komplecie. Komplet składa się z dwóch części: przedniej i tylnej. Przednia część wyposażona jest w rękojeść służącą do ciągnięcia ładunku. Tylna część składa się z dwóch zestawów rolek połączonych drążkiem, umożliwiającym regulację ich rozstawu. Powierzchnie obu części pokryte są antypoślizgową gumą, przy czym część przednia jest obrotowa. Dzięki podparciu w trzech punktach stabilność ładunku jest większa.

Kosze są zawieszane na haku żurawia za pośrednictwem szekli i ogniwa zbieżnego, dzięki czemu kosz w trakcie pracy jest stabilny. Drzwi wejściowe do kosza wyposażone są w zamek zatrzaskowy. Kosze posiadają punkty zaczepowe do przypięcia szelek bezpieczeństwa.Posiadane przez nas kosze dostarczane są z pełną dokumentacją techniczną. Zarówno kosze jak i żurawie posiadają dopuszczenie UDT do pracy wg przeznaczenia.  

Nasz park maszynowy stanowią nowoczesne, teleskopowe żurawie samojezdne marki: LIEBHERR, FAUN, XCMG,uznawanych za najlepsze firmy produkujące dźwigi na świecie. Dlatego też połączenie naszego doświadczenia z odpowiednim wsparciem technicznym sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Usługi Dźwigowe, usługi dźwigiem, po
Usługi Dźwigowe, usługi dźwigiem, po
Usługi Dźwigowe, usługi dźwigiem, po
rolki do transportu maszyn wynajem
wózki do transportu maszyn
kosz do transportu ludzi
IMG_1475
Usługi Dźwigowe, usługi dźwigiem, po
20151202_083629570_iOS
20151029_095204590_iOS
IMG_1469

rolki do transportu maszyn wynajem  , kosze do trasportu ludzi wynajem Dźwigi,Usługi dźwigiem,Usługi dźwigowe, poznań, wolsztyn, niepruszewo, Buk, , Nowy Tomyśl , Duszniki , Dopiewo , Miedzychód,  Kuslin,  Lwowoek, Szamotuły 

+48 512 57 50 50

Buk koło Poznania

Napisz do nas.