top of page

Rolki transportowe są przeznaczone do transportu ładunków o masie nie przekraczającej dopuszczalnego obciążenia roboczego (DOR), na płaskich, równych, suchych i twardych powierzchniach. Rolki powinny być używane w komplecie. Komplet składa się z dwóch części: przedniej i tylnej. Przednia część wyposażona jest w rękojeść służącą do ciągnięcia ładunku. Tylna część składa się z dwóch zestawów rolek połączonych drążkiem, umożliwiającym regulację ich rozstawu. Powierzchnie obu części pokryte są antypoślizgową gumą, przy czym część przednia jest obrotowa. Dzięki podparciu w trzech punktach stabilność ładunku jest większa.

Kosze są zawieszane na haku żurawia za pośrednictwem szekli i ogniwa zbieżnego, dzięki czemu kosz w trakcie pracy jest stabilny. Drzwi wejściowe do kosza wyposażone są w zamek zatrzaskowy. Kosze posiadają punkty zaczepowe do przypięcia szelek bezpieczeństwa.Posiadane przez nas kosze dostarczane są z pełną dokumentacją techniczną. Zarówno kosze jak i żurawie posiadają dopuszczenie UDT do pracy wg przeznaczenia.  

Nasz park maszynowy stanowią nowoczesne, teleskopowe żurawie samojezdne marki: LIEBHERR, FAUN, XCMG,uznawanych za najlepsze firmy produkujące dźwigi na świecie. Dlatego też połączenie naszego doświadczenia z odpowiednim wsparciem technicznym sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

bottom of page